Živohošť 2006 – doplňující informace

Před pár dny jsem se vrátil z Čech. Nestihnul jsem sice vše co jsem původně chtěl stihnout, například návštěva Plzně, ale i přesto jsem si to užil. Mimo jiné se povedla docela dobrá akce na Orlíku, která byla svolaná hodně narychlo a nečekaně se jí zúčastnilo poměrně dost lidí. Vilém nezklamal a na tóny písně „řekněte prdel“ předvedl na Trhovkách docela slušnej tanec, který se podařilo zachytit na video. Doporučuji zkouknout. Každopádně to byla docela dobrá příprava na nadcházející akci Živohošť 2006 – Eastbourne.

Účast v Eastbourne přislíbili

Jak už bylo zmíněno v diskuzi pod článkem informující o této akci, plán vypadá asi takto. Odlet z Prahy na letiště Londýn – Gatwick 2. 8. 2006, návrat 8. 8. 2006 ve večerních hodinách. Němčour už zamluvil auto přímo na Gatwicku, takže doprava do Eastbourne a případné další přesuny budou v pohodě. Pokud tedy je ještě někdo, kdo by uvažoval o tom, že v tomto termínu přijede, dejte vědět ASAP, aby se případně zamluvilo ještě jedno auto, které by se hodilo v případě, že se budou podnikat nějaké výlety.

Komentáře k článku “Živohošť 2006 – doplňující informace”

Lee říká:

Zdar! Mluvil jsem s Vilemem po akci na Orliku a rikal, ze o akci Zivohost 2006 nic nevi a at pry se vas neptam, co ze to tam vyvadel a ze uz nepije. Se zajmem jsem si precetl prispevek o moznosti ubytovani „prilezitostni trampove nikomu nevadi“ a chtel bych se zeptat, jestli nas tydenni pobyt je mozne takto kvalifikovat (zejmena s ohledem na nasi kulturu stanovani viz predchozi Zivohoste). Dalsi vec je, ze tyden bez tekouci vody a sanitarniho zarizeni mi pripada jako trochu extremismus. Jsou jeste nejake dalsi moznosti, jak se ubytovat? Diskusi je treba nastartovat brzy, Zivohosti zdar.

BoUk říká:

Zdar chlape, na Orlíku to nebylo až zas tak hrozný. Vilém se jen posral, pochcal a poblil :-), ale je jasné, že kdyby se takhle choval každý účastník Živohošťe, tak naše akce bude co? No bude bez účastníků! Jinak co se týče tvých dalších poznámek, tak sprchu a tak si můžete dát v klidu u mě. Stan někde na louce problém nebude. Němčour už s tím má zkušenosti z loňska, takže pokud tě zajímají nějaké další detaily, obrať se na něho. Jinak další možnosti ubytování, než které jsem zmínil zde http://anglie.bouk.info/zivohost-2006-eastbourne/ mě moc nenapadají. To už snad jedině koupit nějaký ty drogy a nespat :-).

MOL říká:

Konecne jsem pochopil, proc nasi borci tolik tlacili na Zivohost v Anglii. Jejich cilem je totiz ucast na tomto maratonu. http://www.masturbate-a-thon.co.uk Nezbyva nez poprat pekne vysledky 🙂

BoUk říká:

Ty Mole, zrovna jsem se dočetl, že firma Simply You nabízí za účast v tomto maratonu proplacení výloh na dopravu, ubytování, sponzoring a speciální finanční odměnu. Měl bys tuto nabídku zvážit :-). Vice info viz následující link http://www.clavin.cz/masturbacni_maraton.asp


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře