Noční výlet

Včera večer mě kamarád (mimochodem spolužák ze střední školy) vytáhnul na menší akci. Jelikož jednou z jeho velkých zálib je fotografování a už kdysi zmínil, že by někdy rád vyrazil brzy ráno nafotit východ slunce, akce na sebe nenechala dlouho čekat. Nakonec jsme nevyrazili brzy ráno, ale pozdě večer. Já jsem to pojal jako takový menší průzkum pro účastníky letošní Živohoště v Eastbourne, kteří se rozhodli pro variantu pobytu “stan na pláži nebo na louce”.

Tak zaprvé, rozhodně vzít stan a ten postavit před noclehem…:-). Spát pod širákem tak, jak jsme to provedli my, rozhodně nedoporučuji. V noci foukal vítr jako svině a jelikož jsme spali přímo na útesu, docela slušně jsme promrzli. Zdá se, že příležitostní trempové nikomu v okolí vadit nebudou. Trošku problém je, že stan se nechá postavit až tak kolem 20 minut chůze od centra, ale vzhledem k poměru cena výkon, bych to tak hrozně neviděl.

Jinak fotky se docela podařily, takže nezapomeňte mrknout do fotogalerie.
Na závěr by bylo ještě slušné zmínit, že autorem všech fotografií je Tomáš Ziovský.

Komentáře k článku “Noční výlet”

hejla říká:

Jeee ty we, ty ses potkal se Zipem, no jak se ma? a co dela? Tak az si zase budete delat romantiku na utesu nad morem pozdravuj ho co se do nej vejde.

Zipik říká:

Cus Hejlo, to vis obcas se s Boukem potkame…..bydlime totiz ve stejnym baraku 🙂 Jinak ja se mam fajn. Stal se za me King of Burger King tak se moc nenadru. Jen davam do burgru vse co kolem sebe najdu. Sam je nezeru nosim je Boukovi…on nevi jak to tam probiha. A co Ty??? Jak valcis????

hejla říká:

Ty we Zipe, svet je tak velkej a ty zrovna musis bydlet na druhym konci a to jeste s Boukem v Baraku. Jo tak ty ses inspiroval parkama v rohliku ve studni a ted delas to same ve vetsim. No to ja zustal u oboru, delam na ZATu a tesim se na prestup z projekce na vyvoj. Jo zivot je vyvoj 🙂 maj sa a neplivej lidem mezi housky

BoUk říká:

To je jasný Hejlo. Lepší nic nevzykoumat, než nikoho nevyléčit :-).

hejla říká:

Kdo mluvi o zkoumani? Rikam vyvoj, to je to, co uz mas davno za sebou 🙂

nic nevyzkoumat > říká:

„>příležitostní trempové< nikomu v okolí vadit nebudou“ ses si jistej, Bouku, ze je to nejvystiznejsi definice? 🙂

Hahous říká:

Nazdarek zipe, kdy zase napises?Uz jsi na me zapomnel, co? Hajzliku…pa Hous


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře