Happy Birthday

to you, happy birthday to you ……… tak touto typickou písní dnes popřála Lucíkovi rodinka vše nejlepší k jejím narozeninám. No vlastně toho bylo trošku více, až jsme se nestačili divit. Oslava narozenin byla poměrně velkolepá, jídlo výtečné..:-) Nejvíc nás ale dostalo, když došlo na předávání dárků. Rodinka zakoupila poměrně praktický dárek pro nás pro oba – stan + dva spacáky, abychom mohli v létě někam vyrazit. Super ne? Již delší dobu jsme mluvili o tom, že by bylo fajn pořídit si stan, takže jsme měli s dárku oba velikou radost.

Po gratulaci Jerry vytáhnul čtyři spreje a že pujdem posprejovat jejich zeď na zahradě..:-). Nevím jestli je to v Anglii nějaký zvyk, každopádně to byla docela sranda.

No a teď je na čase to jít trošku zapít….….….….….

Komentáře k článku “Happy Birthday”

Hanz říká:

NAzdarek banane .. tak to se teda predvedli .. koukam ze tam mate fakt rodine zazemi, ale ten tvuj a lucky grafitik se nejak nepoved :-))).. cus Hanz

Iva říká:

Tak to je paráda. Máte tam vážně štěstí, že potkáváte takový super lidi – takovou rodinku by si člověk snad ani nevysnil 🙂 Samozřejmě taky přeji HAPPY BIRTHDAY to you Lucy :-)))


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře