Víkend v kempu

Dlouho jsem o sobě nedal vědět, protože posledních čtrnáct dní jsem měl poměrně dost práce. Jelikož na tenhle víkend předpověď počasí vypadala slibně, rozhodli jsme se vyzkoušet nový stan a spacáky v některém přímořském kempu. Nakonec jsme jako cíl naší výpravy vybrali kemp poblíž městečka Eastbourne. Byla to trefa do černého, poněvadž zrovna tento víkend zde měli dostaveníčko bikeři, surfaři, lidi na in-linech a podobný týpci, takže ve městě bylo poměrně živo a celkem bylo pořád na co koukat. Více se o této akci můžete dozvědět například na http://www.eas­tbourneextreme­.co.uk/. Celý tenhle náš výlet byl trošku dražší než jsme předpokládali, ale už bylo na čase se pořádně odreagovat.

Co se týče zaměstnání v Londýně, tak si zde pomalu ale jistě začínám budovat kariéru v oboru painting & decorating :-). Se vzrůstajícím počtem vymalovaných místností, se začíná zvyšovat i počet lidí, kteří mají pro mě práci :-). Všechno je tady o referencích. To se týká jakéhokoliv oboru. Pokud nemáte reference na uklízení, tak by vám pomalu nedali umejt ani hajzl :-). Před pár dny jsem se také zúčastnil jednoho pohovoru na IT pozici, ovšem jako dobrovolník….:-). Když jsem se dozvěděl detaily, tak jsem z toho rychle vycouval, protože to byla opravdu krize. Raději to tady nebudu ani rozpitvávat…:-). Nicméně jednalo se o práci, kterou bych musel dělat minimálně čtyři hodiny do týdne, takže zas taková velká zátěž by to nebyla. Možná když časem narazím na něco podobného, tak do toho na pár týdnů půjdu.

Jistě jste také minulý týden zaznamenali zprávu o teroristických útocích v Londýně. Naštěstí se nám ani nikomu v našem okolí nic nestalo, takže můžete být v klidu.

Komentáře k článku “Víkend v kempu”

Cigi říká:

Ty kraso Bouku, ja myslel ze delas do IT 🙂 Heled a uz pouzivas vlastni naradi na malovani jako spravny profik, nebo pouzivas co ti klient prideli? Popis jak probiha takovy typicky painting job ?

Němčour říká:

Zdar banane, posilam pozdravy z Indie! Ctu tady ted zrovna knizku od Kena Folleta – pise o cloveku, ktery se jmenuje Tom Builder a stavi katedralu v temnem stredoveku – a jak jsem cetl predchozi reakci od Cigiho, tak mi to silne pripomnelo. Taky s sebou nosil pas a brasny s naradim :-)) Ale bacha na to, jemu pak dosly prachy, musel to prodat a vubec to bylo takovy stredoveky… Uau, ted zrovna tady jeden sef tepe jednoho typka.. radsi asi budu koncit 🙂 No ale je to docela prdel :-)) Mej se moc fajn, preju hodne zdaru pri malovani! :-))

BoUk říká:

Rád bych, ale nějak se zatím nedaří :-(. Abych pravdu řekl, tak poslední dobou jsem se ani po jiné práci moc nekoukal, protože jsem byl uplně grogy z toho malování. Vlastní toolbox nemám, takže jsem odkázán na to, co mi přidělí klienti. Většinou je to ale v pohodě, protože tady nikdo nic nemá, takže musej koupit všechno nový :-). Typický painting job lze těžko popsat, ale základam je se s tím moc nesrat :-). Většinou tady dostanete peníze za práci a ne od hodiny, což je někdy dobře, někdy ne. Ze začátku jsem byl hrozně pomalej, ale brzy jsem zjistil proč. Když jsem skouknul práci jinejch makáčů, tak jsem objevil, že to co není vidět vůbec nenatíraj :-). Já jak blbec jsem se snažil dostat za každej růžek, což ale jaksi vůbec není potřeba, protože to nikdo neocení a zbytečně ztrácíte čas. Co se týče barev, tak na stěny tady flákaj barvu Magnolia (taková světle oranžovo-béžová) a na strop klasicky bílou. Pěkná pakárna.

Peters říká:

Čau natěrači! Teda, to by Tůma koukal, kam až se dostanou jeho diplomanti :-). Ale neztrácej naději, kámoš, co teď od nás odešel, prodává v USA hamburgery (a to je PhD.). Češi se ve světě holt neztratí. Tak ať se daří a pozdravuj svojí polovičku!


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře