Eastbourne Miniature Steam Railway

Dneska se mi konečně podařilo ostatní ukecat na výlet do Miniature Steam Railway Parku v Eastbourne. Už několikrát jsme kolem této atrakce projížděli vlakem, ale dnes jsme tam konečně vyrazili a vše pořádně prohlídli.

Jedná se v podstatě o rodinný podnik a splnění nádhernéhu snu. Miniature Steam Railway Park byl vybudován před několika lety na okraji Eastbourne. Největší plochu parku zabírá uměle vybudované jezero, kolem kterého jsou postaveny miniaturní koleje, po kterých se prohánějí nádherné modely vlaků, které převážejí návštěvníky parku. Fascinující je, že vlak kterým jsme jeli byl tažen parní lokomotivou, s opravdovým parním strojem tzn. že strojvůdce tohoto modelu na nádraží natankoval vodu, malou lopatičkou přiložil do kotle a už se jelo…. Nechyběly ani takové detaily jako fungující přejezdy, depo pro lokomotivy, točna atd.

V parku jsme pořídili několik fotografií, které jsem umístil do své galerie a pro dokonalou představu o tom, jak jízda takovým vlakem vypadá máme i menší video.

Oficiální stránky Miniature Steam Railway Parku najdete na adrese http://www.em­sr.co.uk/

Komentáře k článku “Eastbourne Miniature Steam Railway”

Marse říká:

Peter, its really really cool:}}heej, tak to je huste mazec. Nedokazala jsem si predstavit, jak miniaturni ten vlacek ma byt, ale z vohromneho videa, jsem se to zhruba dovedela. U nastupu se fasovaly i lizatka,co! a mohli jste si i vybrat barvy, no more comments:}well done

BoUk říká:

JJ, byla to fakt super jizda. Lizatka se bohuzel nefasovaly a listek byl drahej jak jednodenni travelka v Londyne :-). Pravda, meli jsme pak k tomu jeste celodenni vstup do mistniho parku.


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře