Free Beach Party

Jak už jsem se zmínil v jednom mém komentáři v předchozím článku, v sobotu se nám podařilo zůčastnit se hodně spotnální akce. V pátek přijela na návštěvu ségra, takže jsme v sobotu vyrazili do centra na takovou tradiční obchůzku :-). Jak jsme pomalinku postupovali kolem řeky směrem k London Eye, začla k nám doléhat výborná muzika. Furt jsem nevěděl, odkud se ty zvuky linou, dokud jsem se neohnul přes zábradlí, které lemuje promenádu okolo řeky. To co jsem uviděl mě vyloženě nadchlo. Partička nadšenců nainstalovala na břehu Temže hudební aparaturu a už to jelo. Zajímavé na tom je to, že břehy Temže nejsou (aspoň v centru) vůbec vidět a jsou pod vodou. Ovšem během dne dojde při odlivu k poměrně výraznému poklesu hladiny, takže je možné realizovat takovéto střeštěné nápady.

Dále mě na celé akci zaujala účast lidí různých věkových skupin. Samozřejmě, že většinu osazenctva tvořili lidé přibližně stejného věku jako já, ale bylo tam i pár účastníků, kterým bych netipnul méně jak 50. Naprosto mě ale dorazil chlapík přibližně kolem čtyřicítky, který dorazil na párty s extrémně velkým batohem a stále mi vrtalo hlavou, co tam s sebou tahá. Obsah batohu předčil veškerá moje očekávání. Chlapík najednou odběhnul k řece, z batohu vytahnul nafukovací člun který složil a odjel pryč…:-).

Jelikož moje sestra disponuje digitálním fotoaparátem, který umí zaznamenávat video tak dlouho, dokud má kam ukládat, natočil jsem krátký šot z této ojedinělé akce. Jako bonus ještě přidávám video ze skate parku v Eastbourne.

Nakonec by jsem chtěl ještě zmínit, že jsem na svém webu rozchodil fotogalerii, kterou najdete na adrese http://www.bou­k.info/fotoga­lerie/. Na galerii vede i přímý link z úvodní stránky mého webu + tři odkazy na nejnovější alba. Pro vytvoření fotogalerie jsem použil hotovou webovou aplikaci Coppermine, kterou najdete na adrese http://copper­mine.sourcefor­ge.net/.

Komentáře k článku “Free Beach Party”

Peters říká:

Ahoj Bouku, pěkný fotky, v Anglii je koukám pohoda ;-). Jinak pro info: v Brně je další náš spolužák: Kenny alias Petr Říha. Maká u IBM, takže až se vrátíš, můžu předat kontakt, třeba Tě to tam bude zajímat.

Cigi říká:

Czus Bouku, s tou galerii to uz chtelo, copermine jsem zprovoznil pred tydnem 🙂 Jinak na IBM v Brne bacha – berou kazdyho (skoro 😉 ale chtel pracovni dobu 24/7 i na IT pozicich. Jinak ja se do Brna stehuju za tejden 🙂

BoUk říká:

Zdary, tak ty se stěhuješ do Brna. Copa tě tam táhne? Změnil jsi job, převeleli tě nebo uplně neco jiného :-). Jinak když si úspěšně rozběhnul Coppermine, tak by ses mohl pochlubit, kde ti to běží, abych se taky pokochal. Co se týče IBM, tak o tom už jsem trošku uvažoval, že bych se tam zašel ukázat. Samozřejmě nemyslím to v Brně, ale tady v Londýně. Právě jak jsme byli na Beach Party, tak jsem si všimnul, že u řeky je nějaké sídlo IBM. Uvidíme. Teď jsem ale trošku zpruzenej, protože v pátek jsem byl na pohovoru a zase to neklaplo. Shit.

Cigi říká:

No tahne me tam manzelka 🙂 Ne, proste uz nas v Praze nic nedrzi a chcem tam potom nekde v okoli zakotvit natrvalo. Od zari koncim s podnikanim a zacinam makat pro http://www.honeywell.cz . Jinak fotky mam na adrese http://fotky.ciganek.cz ale jeste je to zabezpecene bo tam mam nejake private veci, ale dam info az to odblokuju. Jinak drzim palec s praci.

BoUk říká:

Tak to si můžeš začít pomalu seznamovat se svými budoucími kolegy již zde na mém blogu, poněvadž kolega Peters již nějakou dobu v brněnském Honeywellu dělá :-). Docela dobrá náhoda. Na fotky už se těším. Jsem zvědavej jestli tě vůbec poznám. Přece jenom už je to několik let, co jsem tě viděl naposledy.

Cigi říká:

Ty kraso, a kde presne dela a co? Jinak na fotce me asi poznas ale vzhledem k tomu ze fotim vetsinou jak tak jsem asi tak na 2 fotkach 🙂 Jeste me napadlo – co ty a svatba? Chystate neco? 😉

Peters říká:

Koukám, za chvíli budou všichni v Brně :-). Jinak pokud Tvůj kámoš bude něco potřebovat, ať zamailuje na petr-at-imaturita.cz. I když mu asi moc platnej nebudu – už tady dělá 130 lidí a nikdo strjně nemá přehled, co dělají další týmy. Jinak s prací Bouku držím palce, nevzdávej se!

BoUk říká:

Co přesně dělá, to už si napamatuji, ale s dotazama se na něj můžeš obracet na jeho emailovou adresu uvedenou výše :-). Na a co se týče svatby, to raději zatím nebudu takhle na veřejnosti moc komentovat :-).

BoUk říká:

To Peters: Díky.

Cigi říká:

Tak galerie je pristupna. Akorat tam jeste neni moc fotek, ale budou pribejvat 😉


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře