Změna je život

Krásně jsem teď pojedl, tak jsem si říkal, že bych zas mohl napsat nějaký menší report z UK. Po návratu z Čech se vše vrátilo tak nějak do starých kolejí. Vánoce jsem si v Čechách opravdu užil a abych pravdu řekl, ani se mi moc nechtělo zpět. Co se týče mé práce, tak zatím stále pracuji na part-time. To by se od února mělo začít měnit a postupně by se mi měl zvyšovat počet hodin, které musím odpracovat. Doufám, že úměrně s tím mi vzroste i plat :-). Nicméně Londýn už nás přestává bavit, a proto jsme se rozhodli pro menší změnu.

Plán je takový, že Lucka skončí během dubna pracovat jako au-pair pro svojí rodinku a zahájíme přesun k moři – Eastbourne. Se mnou to bude trošku horší kvůli práci. Podle toho, jak se to bude celé vyvíjet se buď přesunu též v dubnu nebo až někdy během léta. Práce, kterou momentálně dělám je docela v pohodě a mám takový pocit, že většinu toho, co dělám v kanclu, bych zvládnul i z domova. Chtěl bych to tedy zkusit celé zkoulet tak, že bych si stávající práci ponechal a pracoval bych z domova. Uvidíme, jak se na to šéfík bude tvářit až mu přednesu svojí vizy..:-).

Na závěr bych chtěl říct, že pokud byste ve vašem okolí narazili na někoho, kdo by měl zájem odjet do Londýna a pracovat jako au-pair, od dubna zde bude k dispozici jedna skvělá rodinka. Celkem výhodné je to, že Lucky rodinka potřebuje někoho pouze do září, takže by to mohla pro někoho být celkem zajímavá nabídka. Začít v Anglii pracovat jako au-pair se mi jeví jako nejjednodušší varianta, protože máte kde spát, máte co jíst a ještě dostáváte zaplaceno. Prostě nestojí vás to nic a v klidu si můžete hledat nějakou jinou práci. Věřte mi, že je to tu pekelně drahý. Takže kdyby byl zájem, určitě se ozvěte.

Comments are closed.


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře