Mont Blanc Developments

Dnes jsem oficiálně spustil svojí první webovou prezentaci během mého pobytu v Anglii. Jedná se o poměrně malý web soukromé firmy Mont Blanc Developments Ltd. zabývající se prodejem nemovitostí v jihovýchodní části Londýna a pravděpodobně se nejedná o finální verzi. Časem zřejmě budou jednotlivé sekce webu rozšířeny a možná dojde i na redakční systém. Tak jako tak, z těchto stránek mám celkem radost a jelikož jsem neměl možnost finální dílo otestovat tak, jak bych si představoval, budu vděčný za jakoukoliv zpětnou vazbu pokud narazíte na nějakou chybku. Web najdete na adrese http://www.mon­tblancdevelop­ments.co.uk.

Jinak ti, co jsou se mnou stále v kontaktu vědí, že 21.prosince brzy ráno dorazím do Plzně přímou autobusovou linkou Londýn-Plzeň :-). Ti co to nevěděli a přečetli si tento příspěvek, tak už to také vědí. Po příjezdu mám v plánu zajít si konečně na pořádný jídlo a trošku poklábosit. Zdržím se do 22.prosince, takže pokud se někdo budete zdržovat v okolí Plzně, určitě se ozvěte. Už se nemůžu dočkat až někam zalezem, dáme řeč a já se nacpu nějakým normálním jídlem, který má chuť.

Komentáře k článku “Mont Blanc Developments”

Okty říká:

Cago kamo, dorazis tez do Obe? 😉 okty

BoUk říká:

Zdarec, to je jasný. Do Obe bych měl dorazit někdy 22. večer a zdržím se neboj. Ozvu se.


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře