Konečně domů

Jsem hotovej. Zítra už si dávám volno a odpoledne kolem třetí hodiny vyrážíme směr Čechy. Práce se na mě pořád nějak valí a doslova od ní na čtrnáct dní utíkám. Doufám, že mě během dovči nepřekvapí nějaká urgentní žádost. To bych fakt nerad.

Letos se mi snad poprvé za několik posledních let povedlo pořídit téměř všechny vánoční dárky v předstihu, takže si po příjezdu do Čech místo šíleného shánění dárku na poslední chvíli vychutnám pohodu a pochutnám si na echt českých specialitách jako například utopenci, tlačenka, aspiková miska, pořádná polívka, jakákoliv omáčka, knedlíky ….. už abych byl doma. Při obědech, které si tady většinou dávám během polední pauzy, doslova vzpomínám na pochoutky servírované ve FN Plzeň nebo na famózní umění kuchařů vysokoškolské menzy ZČU v Plzni. Lidi co jste v Čechách, važte si té chutné a vydatné stravy, která je vám tam servírována :-). Věřte mi, že jsou na světě místa (nejen Anglie), kde je to o dost horší.

Přeji vám všem krásné prožití vánočních svátků a v Novém roce ať se vše daří.

PS: Ještě taková perlička na závěr, která souvisí s minulým článkem. Návštěva technika od British Telecom měla ještě takovou dohru. Přestože jsem technikovi, který přišel s dvoudenním zpožděním sdělil, že internet už mám a nechci už nic platit za jejich ubohé služby, byl nám zaslán účet na 55 liber. Opravdu neuvěřitelné. Hlavně, že jsem mu říkal, že pokud by se mělo něco platit, může rovnou odejít, protože už ho vůbec nepotřebuji a nic dalšího platit nehodlám. Nic neopravil, dal mi pár nesmyslných rad a odešel. Mám takový pocit, že jsem pořád nepřišel na optimální způsob, jak tady vydělávat peníze :-).

Komentáře k článku “Konečně domů”

antpj říká:

Cau Peto, tak jak jste dorazili autem, skoda, ze jsme nedali lyzovacku:-)snad v nejake dobe ledove:-), ale alespon jsme si to vynahradili ohnostrojem, jo mam na priste slibenou extra pyrotechniku, tak bysme jeden pokus mohli testnout jeste pred vanoci na Zivarne, at to tam trosicku ozije…neni nad start z melouna…!

BoUk říká:

Cau Peto, cesta autem byla super. Dokonce i schrupnuti na parkovisti bylo v poho, ale z toho navratu zpet do UK jsem se vzpamatovaval do ted. Uz jsem se jakz takz dostal zpatky do pracovniho tempa. Co se tyce Zivarny, tak doufam, ze letos uz se na tu pravou dostanu :-).

Cigi říká:

Zdar Bouku, musim tez zamachrovat a pozdravuju z Arizony. Tady se zas vzpamatovavaj z meho prilety bo takouvou kosu tu nemeli za 16 let. Mel sem se i podivat do London (resp. mel sem pres nej letet) ale BA nam zrusili let tak sem musel pres germany. No snad nazpatek to vyjde 😉 Toz enjoy your life 🙂

BoUk říká:

Cus Cigi, tyyyy jo, tak to je pekny. Doufam, ze budes publikovat nejaky pekny fotky a nevsedni zazitky :-). Jeste bych si na zaver dovolil jeden link. Tvuj kolega z Honeywellu a muj spoluzak se zrovna stal fotrem http://www.imaturita.cz/foto/honzik/porod/ :-).

Peters říká:

Zdar Bouku! Koukám, že mi tady zvyšuješ PageRank ;-). Po delší době jsem se sem mrknul a hledal nějakej novej spot, bohužel neúspěšně, takže se snaž, ať víme, jak se žije za kanálem. Jinak prcek roste jako z vody, nedá nám ani pořádně vyspat, je stále hladovej, takže ke kódování se doma moc nedostanu. A abych nezapomněl, zdravím exkolegu z HWL, podle lokace předpokládám aerospace ;-)!P.

BoUk říká:

Zdar chlape, no odkaz z meho webu ti pagerankem asi moc nehejbne, ale mozna prilaka navstevniky, kteri netusi, co se u tebe deje. Treba takovej Hejla az se bude kopat na vyvoji do zadku a precte sve oblibene weby, tak si pak mozna precte i komentare pod timto clankem a hele co nezjisti – Peters je otec 🙂 Jinak abych rekl pravdu, tak jsem rad, kdyz se od pocitace odvalim, takze proto moc nepisu.


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře