Computer Doctor

Vzhledem k tomu, že standardní cesta v hledání zaměstnání stále selhává, rozhodl jsem se pro menší experiment. Minulý týden jsem u Lucky rodinky úspěšně rozchodil domácí síť. Opět DSL router s WiFi a Eth rozhraními. Mělo to poměrně velký úspěch, poněvadž stávající situace vypadala následovně. Jedno PC s broadband připojením 1Mbit, druhé PC dial-up a nakonec notebook, který nebyl připojen k internetu vůbec. Všechny PC jsem tedy propojil do menší sítě a k internetu jsou nyní připojeny pomocí DSL routeru. Díky tomuto řešení není v současné době nutné připojovat žadný z počítačů pomocí vytáčeného připojení a ušetří se poměrně velká částka, kterou bylo nutné platit za dial-up (cca 80 liber měsíčně).

Tento týden jsem měl opět takový menší zásah, když jsem dával dohromady jedno PC, které mělo problém s broadbandem. Trošku jsem se u toho zapotil, ale nakonec jsem to dal dohromady…:-).

Říkal jsem si, že by se možná v okolí našlo více lidí, kteří by občas potřebovali nějakou tu odbornou radu :-). Vytvořil jsem si tedy pár kartiček (inzerátů), Lucky rodinka mi to pomohla trošku poupravit a vystavil jsem inzeráty po okolí. Vzhledem k tomu, že jsem inzeráty podal teprve včera, dost mě dostalo, že už dnes mi volal první klient, který si vyžádal mou pomoc. Byl jsem rád, že jsem mu v telefonu rozuměl adresu :-). Jedná se o nějaký problém s připojením na internet, ale co, to se nechám překvapit až zítra :-). Máme totiž domluvenu schůzku na devátou, takže mi držte palce, ať to tam dám dohromady :-).

Komentáře k článku “Computer Doctor”

Pichl říká:

Tak pan podnikatel 😉 to držim palce. Jinak živohošť…. masakr !!!

BoUk říká:

Snad už jste to tam nezabalili? Doufám, že bude zveřejněna nějaká ta dokumentace :-).

Pichl říká:

víc už to nešlo… ve čtvrtek sme si jí loupli s Chudym a s bratrem, v pátek všichni (Vašík nejvíc) a sobota kdo se jak cejtil… takže pořádně – chyba nebejt tam…

Radouš říká:

Zdar BoUKu, bezva nápad! Jako bývalý zaměstnanec nemocnice se můžeš vlastně pochlubit referencí ze zdravotnictví – pak je titul „computer doctor“ úplně na místě 😉 A Lucka ti může dělat „computer sister“… Držím palce a ať se zákazníci hrnou! Radouš

Peters říká:

Bouku, gratuluju, je vidět, že se neztratíš! Jinak o znalostech anglánů neměj iluze, pokud jsou na tom jak němci, budeš tam king. Týden jsem jim teď vysvětloval princip webových služeb a že by to nějak pochopili, se tedy říct nedá. Ale vaří tam dobře 🙂

hejla říká:

reknete prdel, pr-del, no reknete to prdel, prdel prdel prdel, reknete prdel.pr-del

BoUk říká:

Koukám, že na některých účastnících letošní Živohoště budou patrné následky ještě několik dní :-).

Pichl říká:

Prdel, reknete prdel, pr-del, no reknete to prdel, prdel prdel prdel, reknete prdel.pr-del, ře-pr, ře-pr, ře-pr, ře-pr

Cashtan říká:

Takze se to konecne zaclo hejbat, congratulation … drzim palec jak svina 🙂

Němčour říká:

Computer doctor :-))))) Tyjo celej náš kancl leh při čtení toho hesla NO FIX – NO FEE :-))) Tyjo ať Ti to vyjde, už se těšim na další historky… computer doctor :-)))

Němčour říká:

PR-DEL PR-DEL P-R-D-E-L :-):-):-):-):-)

BoUk říká:

Co je na tom hesle tak vtipného? Když jsem to dával ke kontrole, tak to bylo považováno za dobrý nápad.

Němčour říká:

To se nepřu, že je to dobrej nápad, určitě jo, protože jinak by to nevzbudilo takovou odezvu… jenom se mi to fakt líbilo :-):-):-)

Pichl říká:

si něco pamatuješ? co se ti líbilo třeba v pátek… PR-DEL, PR-DEL, PR-DEL, PR-DEL

Chudy říká:

Já se radši k Živohošti vyjadřovat nebudu, protože jsem už dlouho nebyl vožralej 3 dny v kuse 🙂 A co se tam dělo?? 😀 Né dělám si PRDEL! Bylo to super! 😉 Hlavně Němčour chvilku po poledni úplně totálka :-DDD


Kdo jsem

BoUk foto

Jmenuji se Petr Pabouček a zabývám se vývojem webů pro firmy a jednotlivce. Strávil jsem 2.5 roku v Anglii, kde jsem pracoval jako freelancer v oblasti web designu. Hovořím plynně anglicky a při své práci používám technologie HTML, CSS, PHP a MySQL...více o mně »

Vyhledávání

Poslední komentáře